Электромобілі стають все популярнішими в світі, зокрема в Україні. Все частіше на вулицях Києва можна побачити припарковане на підзарядку авто. Раніше це могло здивувати й викликати купу запитань, але сьогодні це здається чимось абсолютно звичайним.

   Українці почали частіше купувати електрокари не тільки через їхню екологічність, а ще й через їхню перспективність. Світові тенденції говорять, що електрифікація транспорту та підготовка міст до їхньої експлуатації з кожним роком буде відбуватися все в більшому масштабі. І це не дивно, зважаючи на те, що на заводах використовують нове обладнання й технології, завдяки чому електромобілі не поступаються звичайним.

   Електрозаправки сьогодні можна зустріти в кожному районі Києва. Їхньої кількості достатньо, щоб забезпечити рух особистого електротранспорту. До того ж, в будь-який момент в інтернеті можна відслідкувати кількість вільних місць на конкретній заправці та її тарифи. Хтось робить свою заправку прямо вдома й тим самим економить свій час.

   Електрокари досить економне рішення порівняно зі звичайними автомобілями. Якщо взяти усереднені значення цін, то місяць поїздок на бензині/дизелі буде коштувати близько 6000 гривень. А місяць використання електрокару з аналогічними показниками кілометражу лише 1300 гривень. Тобто, якщо кожного дня проїжджати 100 кілометрів, то затрати на паливо складуть близько 30 гривень.

   Але існує одна проблема – незважаючи на дешевизну альтернативного палива, електромобілі поки що недешева насолода. Звісно, є бюджетні альтернативи, але хороший і престижний електрокар у новому стані трохи вдарить по гаманцю.

   Є добра новина! З роками ціни на них знижуватимуться з багатьох причин, а головна – розробка інфраструктури для електротранспорту в містах. Вже сьогодні на просторах України нараховується близько 60000 електрокарів і гібридів! А до 2025 року це число збільшиться в 4 рази, тому рішення перейти на електротранспорт є досить резонним.

   ТОВ «ПАРТНЕР-ВС» розробляє стаціонарні зарядні пристрої для електромобілів як для особистого користування, так і для компанії-замовника. Наші пристрої є в трьох варіаціях різної потужності для різних потреб.  Їх ми виготовляємо з надійних матеріалів, за сучасними технологіями. Зарядні пристрої ТОВ «ПАРТНЕР-ВС»  проходять державну сертифікацію та виготовляються згідно вимог міжнародного стандарту IEC 61851. Переходьте на електротранспорт разом з ТОВ «ПАРТНЕР-ВС»!


 

Дізнавайтеся більше на нашому сайті: https://partner-vs.com/products-cat/evstation-2/