1858

Історія нашого підприємства налічує понад півтора століття. Першу продукцію завод випустив в 1858 році, тоді його спеціалізацією було виробництво борошна, масла і ковбаси.

1929

У 1929 році підприємство стало називатися Житомирський державний обозний завод. Нова продукція призначалася для сільського господарства: випускалися напівсани, сільські ходи, екіпажі та двовісні вози. Рівно через 100 років після початку своєї діяльності, завод був реорганізований в Житомирський механічний завод і почав випускати перші зерноочисні машини.

1994

У 1994 році підприємство було реорганізовано в ЗАТ «Вібросепаратор»

І продовжив свою успішну діяльність в секторі сільськогосподарського машинобудування і розширило виробництво сільгосптехніки в Україні. Весь спектр нашої продукції і виробництво сільгосптехніки відрізняються високою якістю і надійністю, сервісне і гарантійне обслуговування проводяться на найсучаснішому рівні.

 

2019

На сьогоднішній день ТОВ «Партнер ВС» має в своєму розпорядженні більш ніж 1000 одиниць виробничого обладнання та верстатів, розташованих на 120 000 кв. м загальної площі. У штаті підприємства налічується понад 350 осіб.

В даний час ми є провідною компанією в Україні, яка здійснює виробництво сільгосптехніки та спеціального обладнання для післязбиральної обробки, транспортування і зберігання зернових, олійних, бобових культур і для виробництва високопродуктивного посівного матеріалу.