ТОВ «Партнер-ВС»

На сьогоднішній день одне з провідних підприємств України в секторі сільськогосподарського машинобудування. ТОВ «Партнер-ВС» знаходиться в м.Житомирі за адресою вул. Баранова, 93. Створене в 1858 році як підприємство харчової промисловості, в 90-і роки минулого століття воно виросло в потужне підприємство машинобудування для сільського господарства, елеваторів, хлібоприймальних підприємств, млинів, насіннєвих і комбікормових заводів. Виробництво сільгосптехніки в Україні – дуже важлива галузь промисловості, яка покликана забезпечити збереження врожаю. Устаткування, яке випускається нашим підприємством, відомо не тільки в Україні, а й за її межами. Ми постійно розширюємо мережу офіційних регіональних дилерів як всередині країни, так і за кордоном. Сільгосптехніка в Україні, вироблена ТОВ «Партнер-ВС» може гідно конкурувати за якістю і ціні.

Як відомо, на якість зерна в значній мірі впливає заключна стадія його післязбиральної обробки: очищення, сушіння та зберігання. Клас посівного матеріалу і якість товарного зерна безпосередньо залежить від того, наскільки ефективно була проведена його очищення від домішок, сортування на фракції, своєчасна сушка, дбайлива транспортування і забезпечені безпечні умови зберігання. Всі ці завдання – очищення, сортування, сушіння та зберігання – вирішується за допомогою обладнання, виробленого ТОВ «Партнер-ВС». Ми виробляємо високопродуктивне, надійне і ефективне обладнання – стаціонарні та пересувні зерноочисні сепаратори, яке транспортує обладнання (вертикальні ковшові елеватори, зернометатели, комплекти обладнання для поточних ліній зерноочисних агрегатів продуктивністю 25 і 50 т / год). Наші розробки захищені патентами України і ряду зарубіжних країн. Ми реалізуємо проекти будь-якого ступеня складності: будуємо, комплектуємо, монтуємо, запускаємо в експлуатацію і проводимо сервісне обслуговування техніки нашого підприємства. Ми будуємо металеві зерносховища з силосами прямокутного перетину, які дозволяють забезпечити максимальну місткість зерносховища при мінімумі займаної площі, а також адаптовані до існуючих об’єктів. Наша продукція відрізняється ефективністю, простотою і надійністю в експлуатації, довговічністю, доступною ціною і забезпечують санітарні умови для обслуговуючого персоналу (зниження шумності і запиленості). На сьогоднішній день керівництво і колектив ТОВ «Партнер-ВС» бачать подальші перспективи розвитку підприємства, спрямовані на максимальне розширення виробництва, впровадження кращих світових технологій очищення і зберігання сільськогосподарських культур.

Наш ринок – це ринок прибуткового сучасного зерновиробництва, довготривалого зберігання і харчової переробки.

Наш клієнт – це виробники та переробники зерна. Наше завдання – зробити прибутковим зерновий бізнес для кожного клієнта.

Наша стратегія – зміцнення репутації ТОВ «Партнер-ВС» як надійного виробника і постачальника продукції, що випускається техніки, розширення позицій в загальнодержавному секторі виробництва сільськогосподарської техніки.

Сільгосптехніка для післязбиральної обробки, транспортування, зберігання зернових, олійних і бобових культур дозволяє сільськогосподарським підприємствам знизити втрати при збиранні та переробці врожаю, а також підвищити безпеку продукції.

Головна мета нашої роботи
Максимально відповідати кращим зразкам сільгосптехніки в Україні та за кордоном, задовольняти потреби замовників і зміцнювати довгострокове співробітництво зі споживачами як всередині нашої країни, так і з країн ближнього і далекого зарубіжжя.