Основний напрямок діяльності ТОВ «Партнер ВС» – виробництво сільгосптехніки в Україні. На сьогоднішній день підприємство випускає широкий спектр спеціального обладнання для післязбиральної обробки, зберігання, транспортування зернових культур і виробництва посівного матеріалу. Вся сільгосптехніка відповідає кращим світовим стандартам і користується стабільним попитом в Україні, Росії та Білорусі.

ТОВ «Партнер ВС» виробляє стаціонарні та пересувні зерноочисні сепаратори, вертикальні ковшові елеватори, зернометатели, обладнання для поточних ліній зерноочисних агрегатів. Також ми монтуємо і запускаємо в роботу металеві зерносховища. Ще одним напрямком діяльності підприємства є випуск навісного та комунального устаткування: розпушувачів грунту, снегоотвалов, пристроїв для прибирання вулиць, бетономішалок, контейнерів різного призначення, вентиляторів. Вся сільгосптехніка та обладнання ефективні в роботі, надійні і прості в експлуатації, відповідають санітарним нормам.

Техніка ТОВ «Партнер ВС» дозволяє сільськогосподарським підприємствам підвищити якість прибирання і переробки врожаю, знизити втрати і підвищити ефективність роботи. Ми також забезпечуємо монтаж, наладку, реконструкцію, сервісне і гарантійне обслуговування сільгосптехніки нашого виробництва. Сільгосптехніка в Україні завжди користувалася попитом, а репутація ТОВ «Партнер ВС» підтверджується довгостроковим співробітництвом з підприємствами країн СНД і ближнього зарубіжжя.