Допомога поліклініці ОХМАТДИТ

Ініційована заводом Партнер ВС програма має на меті допомогти створити належні умови не тільки в Національній дитячій спеціалізованій лікарні “ОХМАТДИТ”, а й в її підрозділах, в тому числі в консультативно-діагностичної поліклініки на вул. Стрітенська в Києві, яка протягом року відвідують понад 55 тисяч пацієнтів.

В на початку 2015 приміщення поліклініки перебувало в незадовільному стані, оскільки в останній раз ґрунтовні ремонтні роботи тут проводили більше 25 років тому, все капітальні системи будівлі потребували заміни і модернізації. За фінансової підтримки корпорації Партнер ВС в поліклініці була модернізована опалювальна система, відновлена ​​робота системи вентиляції, яка була зовсім не справної, і реконструйована система електроживлення для безперебійної подачі електроенергії для медичного обладнання. Для зручності і безпеки пацієнтів та медичного персоналу два старих ліфта були замінені новими.

Благодійний проект Партнер ВС “Покоління здорових дітей” показує, наскільки ефективним може бути співробітництво між великою корпорацією і державним медичним закладом. Програма благодійної допомоги лікарні “ОХМАТДИТ” не обмежується разовими діями, Партнер ВС має намір і надалі надавати свою підтримку в вирішенні найгостріших проблем цього медичного закладу.